0
مشاوره رایگان
021-77568212
0

منابع بک لینک رایگان

بک لینک رایگان

اگر در حوزه سئو فعالیت می کنید و یا کمی آشنایی در این زمینه داشته باشید ، به خوبی از اهمیت بک لینک های رایگان باکیفیت از سایت های معتبر مطلع هستید . یکی از مهمترین معیار های گوگل در رتبه بندی وب سایت ها ، داشتن بک لینک های معتبر و با کیفیت از منابع معتبر می باشد . ما در این مقاله برای شما لیستی از سایت هایی با Domain Authority بالا را برایتان آماده کردیم که به مرور زمان اقدام به بروزرسانی و همچنین افزودن منابع بیشتر خواهیم نمود . به راحتی و بدون هیچ دغدغه دیگری می توانید وارد لیستی که در این مقاله برایتان آماده کرده ایم شوید و به ترتیب در هر کدام از این سایت های معتبر اقدام به درج بک لینک رایگان دلخواه خود کرده و شاهد تسریع روند سئو سایت خود باشید .

 

بک لینک رایگان

همانطور که در بالا اشاره شد ، داشتن بک لینک رایگان از سایت های با کیفیت و با دامین آتوریتی (Domain Authority) بالا برای وب سایت شما ارزشمند خواهد بود و در صورتی که بک لینک های شما از سایت های ضعیف و با قدرت دامنه پایین (حدودا زیر 20) باشد نه تنها هیچگونه ارزشی برای وب سایت شما ایجاد نمی کند بلکه باعث کاهش ارزش و رتبه وب سایت شما نیز خواهد شد . البته این مورد در صورتی اتفاق می افتد که حدودا بالای 80% بک لینک های شما از سایت های بی کیفیت باشد نه تعداد کمی از بک لینک ها!

 

بک لینک های فالو (Follow)

بالغ بر 90% منابع بک لینک رایگان ای که برای تان آماده نموده ایم قابلیت درج لینک از نوع فالو (Follow) را دارند که این یک مزیت بسیار بسیار مهم می باشد . همانطور که میدانید در صورتی که اقدام به تهیه بک لینک رایگان از نوع No-Follow نمایید ، ارزش خاصی به وب سایت شما از لحاظ سئو اضافه نخواهد شد و می بایست تمرکز اصلی شما بر روی دریافت بک لینک فالو باشد تا بتوانید افزایش چشمگیری در رتبه وب سایت خود مشاهد نمایید .

 

لیست بک لینک رایگان

تمام سایت هایی که در ویدئو های زیر قرار داده ایم ، به روز و تست شده می باشند و ما خودمان نیز برای پروژه های سئو از همین موارد استفاده می کنیم . کافیست وارد لینک های ذیل شده و طبق راهنما ، اقدام به ساختن بک لینک رایگان باکیفیت برای وب سایت خود نمایید .

 

 

برای دسترسی به نسخه کامل 100 منبع بک لینک رایگان میتوانید محصول زیر را تهیه نمایید تا بلافاصله لینک دانلود تمام یکصد ویدئو آموزشی ساخت بک لینک در منابع باکیفیت در اختیار شما قرار گیرد و رتبه وب سایت تان را به طرز چشمگیری افزایش دهید.

 

 

 

  بک لینک رایگان

 

آیا فقط با گرفتن بک لینک می توان یک سایت را به صفحه اول گوگل آورد؟

قطعا فقط با دریافت بک لینک نمی توان انتظار افزایش رتبه و رسیدن یک سایت به صفحه اول گوگل را داشت و عوامل بسیار زیادی به خصوص از سال 2017 به بعد در سئو تاثیر گذار می باشد که در صورت عدم رعایت آنها ، هیچ پارامتری نمی تواند رتبه وب سایت شما را در گوگل افزایش دهد . عواملی چون Time-On-Page ، Click Rate ، Bounce Rate و ... که تمامی این نکات به همراه روش های بسیار زیاد در خصوص پیدا کردن منابع بک لینک جدید و با کیفیت و ساخت بک لینک رایگان ، در دوره جامع سئو آموزش داده شده است .

 

 

Comments (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

همه سایتها ایرانی هستند

This comment was minimized by the moderator on the site

خیر . ترکیبی از سایت های مختلف انگلیسی و فارسی با موضوعات و روش های مختلف

هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

نظر خود را بنویسید

  1. درج نظر به عنوان مهمان! عضو شوید و یا وارد حساب کاربری شوید
Attachments (0 / 3)
Share Your Location