پشتیبانی

مسلما ارائه هر کالا یا خدماتی ، برای بهبود و افزایش بازدهی و توجیه هزینه پرداختی ، نیازمند پشتیبانی و ضمانت می باشد . شرکت فارسیان وب نیز این خدمت را از مشتریان خود دریغ نکرده است . تمامی پروژه ها و وب سایت های طراحی شده توسط شرکت فارسیان وب ، دارای 1 سال ضمانت فنی رایگان می باشد . این بدان معنی است که درصورتی که مشکل و یا نقص فنی در عملکرد وب سایت شما پیش بیاید ، با اطلاع این مورد به ما ، در سریعترین زمان ممکن اقدام به رفع آن می نماییم .

بدیهی است که اگر تغییر در کد های برنامه که باعث بوجود آمدن نقص گردیده است ، توسط شخصی خارج از شرکت ما انجام شده باشد و یا مسئول وب سایت شما ، اقدامی خارج از آموزش های داده شده ما انجام داده باشد ، آن مورد از پشتیبانی خارج می باشد . جهت ارسال درخواست پشتیبانی برای وب سایت خود ، کافیست وارد پروفایل خود در سامانه مشتریان ما به نشانی ، My.FarsianWeb.Com شوید و یا اگر هنوز عضو نیستید ، به راحتی می توانید به خانواده فارسیان وب بپیوندید .

درباره ما

شرکت فارسیان وب با بیش از 7 سال سابقه و تجربه در زمینه ارائه خدمات حرفه ای تحت وب ، می تواند شما را در طراحی و پیاده سازی بخش تجارت الکترونیک حوزه کاری تان و همچنین بازاریابی اینترنتی و افزایش درآمد در بستر فضای مجازی یاری نماید . ما این تضمین را به شما می دهیم که در این راه شما را تنها نمی گذاریم و تا رسیدن به هدف نهایی تان و کسب درآمد بیشتر و افزایش فروش ، شما را یاری کنیم .

ارتباط با ما

آدرس : تهران - خ شهید نامجو - خ شهید حسینی - پ 61

تلفن : 77568212-021

همراه : 1554397-0937

تلگرام امور مشتریان : MyFarsianWeb@

ایمیل : info@FarsianWeb.com

 فیسبوک فارسیان وبگوگل پلاس فارسیان وب   لینکداین فارسیان وب   اینستاگرام فارسیان وب   کانال تلگرام فارسیان وب

درخواست مشاوره رایگان
جهت ثبت درخواست مشاوره رایگان کافیست تا فرم زیر را تکمیل نمایید .
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
مشاوره تخصصی
ورودی نامعتبر
لطفا تلفن همراه خود را به شکل صحیح وارد نمایید
ایمیل نامعتبر
Invalid Input
Invalid Input
1,990,000 (ریال)