0
مشاوره رایگان
021-77568212
0

بهینه سازی سایت (SEO)

بهینه سازی سایت (SEO) دقیقا چیه؟

بهینه سازی سایت یا سئو (SEO) عبارت است از ایجاد تغییرات ساختاری بر روی وب سایت شما و همچنین انجام اعمالی در خارج از وب سایت شما ، جهت افزایش رتبه وب سایت تان (رسیدن به 10 نتیجه اول) در نتایج موتور های جستجو مثل گوگل!

بهینه سازی سایت
seo

مفهوم سئو با یک مثال ساده!

امروزه کاربران برای بدست آوردن اطلاعات و خرید های خود ، در ابتدا به سراغ گوگل می روند و از آن طریق اقدام به جستجو می کنند . فرض کنید کسب و کار شما در حوزه تور های مسافرتی و گردشگری می باشد و کاربری به دنبال یک تور مناسب برای کیش می گردد . قطعا کاربر برای پیدا کردن تور کیش مناسب برای خود ، وارد گوگل می شود و به جستجوی عباراتی چون "تور کیش" ، "تور کیش نوروز 98" ، "تور کیش ارزان" و ... می پردازد . با بهینه سازی سایت (سئو) ، شما میتوانید در رتبه های نخست گوگل و به عبارتی جلوی چشم کاربران هدف مد نظرتان باشید .

سئو چگونه به افزایش درآمد من کمک می کند؟

ما به سادگی و توسط ابزارهایی که در اختیار داریم ، بهترین و پرجستجوترین کلید واژه های کسب و کارتان را به شما معرفی می کنیم . حال تصور کنید که شما در کلید واژه های پرجستجوی حوزه کسب و کار خود ، در نتایج اولیه گوگل ظاهر شوید ، بالطبع بازدیدکننده بیشتری روانه سایت شما خواهد شد و درنتیجه میزان فروش و رقم حساب بانکی تان افزایش چند ده برابری خواهد داشت . به همین سادگی!

افزایش درآمد

تعرفه سئو و شرایط کار به چه صورت می باشد؟

پس از ثبت سفارش ، ابتدا اقدام به بررسی کامل وب سایت شما از لحاظ فنی خواهیم نمود و در صورتیکه ایرادات فنی در وب سایت شما موجود باشد می بایست رفع گردد تا سایر مراحل انجام گردد . سپس به بررسی کلیدواژه های مد نظر شما و همچنین پیشنهاد بهترین و پول سازترین کلیدواژه ها می پردازیم و با انتخاب نهایی شما کار شروع می شود .

هزینه و مدت زمان یک پروژه سئو کاملا بستگی به آماده بودن یا نبودن وب سایت شما برای سئو و همچنین میزان رقابت در کلید واژه توافقی دارد . بالطبع هرچه کلید واژه سخت تر باشد و وب سایت های زیادی در حال رقابت برای رتبه گرفتن در آن کلید واژه باشند ، هزینه و مدت زمان بیشتری مورد نیاز خواهد بود .

 برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش با ما تماس بگیرید .

کارشناسان ما منتظر تماس شما هستند...