برنامه نویسی اختصاصی

در بسیاری از موارد پیش می آید که شما عملکرد خاصی را در وب سایت خود در نظر دارید و سیستم آماده یا مشابهی برای استفاده سریع از آن وجود ندارد و یا مایلید تا سیستم مورد نظر تماما تحت نظر شما و مطابق با نظر و سلیقه شما پیاده سازی گردد . در این حالت سیستم و ماژول مورد نظر شما باید به صورت اختصاصی نگارش شود .

شرکت فارسیان وب با در دست داشتن کادری مجرب میتواند ماژول های مورد نیاز شما اعم از مواردی چون اتصال سیستم مورد نیاز ما به درگاه پرداخت بانک ، ارسال پیامک پس از عملیات خاصی به صورت کاملا اتوماتیک و... را به بهترین نحو پیاده سازی کند .

برای مثال شرکت بیمه ای را در نظر بگیرید که قصد راه اندازی سیستم صدور آنلاین بیمه نامه را دارد ، در این حالت ، بهترین گزینه برای این شرکت ، برنامه نویسی اختصاصی سیستم مذکور جهت تسهیل امور و ارائه خدمات با کیفیت بالاتر می باشد .

هزینه برنامه نویسی اختصاصی ماژول مورد نظر شما کاملا بر اساس حجم برنامه نویسی و میزان عمکلرد سیستم مورد نیاز شما می باشد .

درباره ما

شرکت فارسیان وب با بیش از 7 سال سابقه و تجربه در زمینه ارائه خدمات حرفه ای تحت وب ، می تواند شما را در طراحی و پیاده سازی بخش تجارت الکترونیک حوزه کاری تان و همچنین بازاریابی اینترنتی و افزایش درآمد در بستر فضای مجازی یاری نماید . ما این تضمین را به شما می دهیم که در این راه شما را تنها نمی گذاریم و تا رسیدن به هدف نهایی تان و کسب درآمد بیشتر و افزایش فروش ، شما را یاری کنیم .

ارتباط با ما

آدرس : تهران - خ شهید نامجو - خ شهید حسینی - پ 61

تلفن : 77568212-021

همراه : 1554397-0937

تلگرام امور مشتریان : MyFarsianWeb@

ایمیل : info@FarsianWeb.com

 فیسبوک فارسیان وبگوگل پلاس فارسیان وب   لینکداین فارسیان وب   اینستاگرام فارسیان وب   کانال تلگرام فارسیان وب

درخواست مشاوره رایگان
جهت ثبت درخواست مشاوره رایگان کافیست تا فرم زیر را تکمیل نمایید .
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
مشاوره تخصصی
ورودی نامعتبر
لطفا تلفن همراه خود را به شکل صحیح وارد نمایید
ایمیل نامعتبر
Invalid Input
Invalid Input
1,990,000 (ریال)