0
مشاوره رایگان
021-77568212
0

طراحی سایت صنعتی

طراحی سایت صنعتی جهت معرفی كارخانجات و واحدهای تولیدی و محصولات آنها در محیط اینترنت صورت می پذیرد.با توجه به گسترش فناوری اطلاعات و استفاده از اینترنت در سراسر دنیا و همچنین افزایش رقابت در بازارهای داخلی و خارجی، صنایع مختلف نیازمند معرفی محصولات و توانمندی های خود از طریق این شبكه جهانی می باشند.طراحی سایت صنعتی بر مبنای استراتژی و اهداف پیش روی واحد صنعتی و کارخانه شما بنا نهاده شده است. به گونه ای که هم راستا با فعالیت شما، در عرصه پهناور اینترنت نیز وب سایت تان در جهت ارائه خدمات افزون تر و بهتر به مشتریان و نیز معرفی همه جانبه محصولات تولیدی به کسانی که هنوز شما را نمی شناسند و در نهایت فروش بیشتر رخ می گشاید.همیشه به این نکته توجه داشته باشید که طراحی سایت صنعتی، معیارهای موفقیت در بازار از جمله سرعت افزایش مشتریان، بالا رفتن درصد انتخاب کالای تولیدی شما از میان کالای تولیدی مشابه دیگر شرکت ها، افزایش میزان شهرت و وسعت جغرافیایی توزیع کالا را به صورت یکجا نصیبتان خواهد نمود.

طراحی سایت صنعتی

امروزه با پيشرفت روز افزون اينترنت نياز به يك وب سايت حرفه اي در تمامي صنايع احساس مي شود. يك وب سايت حرفه اي نه تنها در معرفي آن واحد صنعتي نقش بسزايي دارد، بلكه در افزايش فروش و درآمد نيز نقش موثري را ايفا مي كند. از اين رو طراحی سایت صنعتی برای معرفي محصولات صنعتي و تمايز آنها با ديگر محصولات موجود در بازار كمك بسزايی در به تحقق رساندن اين امر می نماید. يك طراحی سایت صنعتی حرفه ای نه تنها در معرفي آن واحد صنعتي به طیف گسترده تری از مشتریان داخلی و خارجی نقش بسزايي دارد، بلكه در افزايش آشنایی با محصولات یا خدمات و فروش و درآمد نيز نقش موثري را ايفا مي كند.طراحی سایت صنعتی براي كارخانه ها و مراكز صنعتي جهت معرفي محصولات و يا فروش برخي از محصولات به صورت اينترنتي انجام مي گيرد. با افزايش رقابت در بازارهاي داخلي و خارجي، هر يك از صنايع در صدد معرفي محصولات صنعتي خود و تمايز آنها با ديگر محصولات موجود در بازار برآمدند. از اين رو طراحی سایت صنعتی كمك بسزايي را در به تحقق رساندن اين امر كردند. از آنجايي كه طراحی سایت صنعتی حرفه اي مي تواند شأن و جايگاه يك كارخانه يا واحد صنعتي را در دنياي مجازي حفظ نمايد و در زماني كوتاه رضايت مشتري را جلب نموده و با در نظر گرفتن پيشنهادها و انتقادات مشتريان، روز به روز جايگاه خود را ارتقا دهد،‌ پس ما شما را در به تحقق پيوستن اين امر ياري مي كنيم طراحی سایت صنعتی از حساسيت بالايي برخوردار است چرا كه هر گونه سهل انگاري و كوتاهي در طراحي سايت بازاريابي اينترنتي يك كارخانه را مي تواند مختل كند.استفاده از اینترنت در سراسر دنیا و گسترش کارخانجات و کارگاه های تولیدی و همچنین افزایش رقابت در بازارهای داخلی و خارجی مخصوصا در کشور ما ، صنایع مختلف نیازمند معرفی محصولات و توانمندی های خود از طریق این شبكه جهانی (اینترنت ) می باشند.

 

طراحی سایت صنعتی

 

طراحی سایت صنعتی و شیوه های نوین فروش

در گذشته به دلیل کم بودن تعداد تولیدکنندگان و فروشندگان یک محصول، مقوله فروش به راحتی انجام می گرفت چرا که مشتریان در میان انبوه محصولات مشابه و برندهای مختلف سر در گم نبودند و گاه به زعم خود و گاه در مواردی از طریق تبلیغات شفاهی، کالایی را برگزیده و می خریدند.رفته رفته با پیشرفت تجهیزات صنعتی و افزوده شدن تعداد تولیدکنندگان ، رقابت بین آنها بوجود آمده و کار خریداران نیز مشکل شد چرا که بایستی از بین انبوه برندهای یک کالای مشابه، یکی را برگزینند از اینرو امر تبلیغات و بازاریابی نیز شکل های متنوعی به خود گرفت.بازاریابی از طریق رسانه های مکتوب و صوتی و تصویری، بازاریابی حضوری، بازاریابی مویرگی همه و همه تاکتیک هایی بودند که در امر تجارت بکار گرفته شدند تا میزان فروش را بالا ببرند.هم اینک در قرن حاضر تار و پودهای تجارت و بازاریابی به شکل سنتی از هم گسیخته و تجارت و کسب و کار از حصار زمان و مکان در آمده و این با فناوری اطلاعات و صنعت آی تی میسر شده است.طراحی وب سایت صنعتی ، حضور همیشگی واحد تولیدی را در بین مشتریان فراهم می سازد و ارائه آگاهی در مورد محصولات پیشین و معرفی محصولات جدید را به سرعت تسرّی می بخشد و بازاریابی اینترنتی را به منصه ظهور می نشاند.

 

 سایت صنعتی

 

اجزای ساختار طراحی سایت صنعتی

از قسمت های مختلف که در طراحی سایت صنعتی لحاظ و در سایت پیاده سازی می گردد می توان موارد ذیل را برشمرد، البته ناگفته نماند که این موارد به صورت کلی بوده و با توجه به زمینه فعالیت هر شرکت یا کارخانه صنعتی، اجزای دیگری نیز قابل افزوده شدن می باشد :

۱ )  تاریخچه و معرفی کارخانه یا واحد صنعتی

۲ )  معرفی خدمات

۳ ) استانداردها و گواهینانمه و سرتیفکت های کسب شده

۴ )  بخش محصولات به همراه تصاویر و مشخصات  فنی و ویژگی های آنها

۵ ) طبقه بندی کالاها و زیرشاخه بندی آنها

۶ ) نمایش محصولات مشابه و مقایسه آنها

۷ ) اطلاعات تماس و آدرس شرکت

۸ ) مقالات و اخبار مرتبط با فعالیت شرکت

۹ )  لیست نمایندگی ها و خدمات پس از فروش محصولات

۱۰) گالری تصاویر و ویدئو برای نمایش بخش های مختلف کارخانه و خطوط تولید

۱۱) معرفی پروژه های در دست اجرا و معرفی پروژه ها و محصولات آینده

۱۲) سیستم باشگاه مشتریان و هواداران

۱۳) بخش ارتباط با مشتریان و نظر سنجی از مشتریان

۱۴) ارائه سرویس  پشتیبانی آنلاین به خریداران

 

طراحی سایت برای صنایع

 

طراحی سایت صنعتی و صادرات

وجود مزیت ها و پتانسیل های صنعتی و تولیدی کشورمان اعم از وجود گروه های صنعتی بزرگ و کوچک، صنایع نفت و گاز، معادن، صنایع غذایی و آشامیدنی، قطعه و مجموعه سازی خودرو، صنعت کشاورزی و شیلات، چرم ، صنایع دستی و … همه موجب شده اند تا ایران از نظر صنعتی رتبه سی و پنجم جهان را به خود اختصاص دهد.برای بهره گیری از از این ظرفیت های موجود و همچنین راهیابی بیشتر به بازرهای جهانی و رونق صادرات، بایستی همگام با شیوه های جدید فروش و صادرات دیگر کشورها گام برداشت. از اینرو طراحی سایت صنعتی چند زبانه برای معرفی کالاها و محصولات به بازار کشورهای همسایه و اروپایی و ایجاد بستر فروش آنلاین برای آنها امری لازم و اجتناب ناپذیر است چرا که با داشتن پایگاهی منسجم در جهان اینترنت، علاوه بر بالا رفتن وجهه صنعتی کشورمان گام های رشد و شکوفایی و توسعه کارخانجات و واحدهای تولیدی کشور نیز شتاب بیشتری خواهد گرفت.

 

طراحی سایت

 

چگونه یک طراحی سایت صنعتی موفق داشته باشید؟

آيا شما هم مي خواهيد تجارت خود را از حالت سنتی خارج کرده و در اینترنت حضور داشته باشيد؟
طراحی سایت صنعتی حرفه اي مي تواند شأن و جايگاه يك كارخانه يا واحد صنعتي را در دنياي مجازي حفظ نمايد و در زماني كوتاه رضايت مشتري را جلب نموده و با در نظر گرفتن پيشنهادها و انتقادات مشتريان، روز به روز جايگاه خود را ارتقا دهد. طراحی سایت صنعتی نه تنها معرف محصولات و خدمات شماست بلکه معرف کیفیت کار شما خواهد بود بنابراین باید در طراحی به این موضوع توجه داشته باشید که گرافیک اختصاصی  مناسب کاربران شما از اهمیت ویژه ای برخوردار است و علاوه بر آن سهولت استفاده از امکانات سایت (user friendly) می تواند در نهایت منجر به سفارش گیری از طریق وب سایت گردد.

 

طراحی سایت صنعتی

 

 تفاوت طراحی سایت صنعتی با سایت های دیگر ؟

در طراحی سایت صنعتی باید از نظر گرافیک و نحوه مدیریت کردن سایت دقیقا بر اساس نیاز کارفرما برنامه ریزی شود.ابتدا باید نوع کار مشخص شود. همانطور که می دانید گرافیک و ظاهر سایت شما باید با یک وب سایت تخفیف متفاوت باشد. پس گرافیست ما نسبت به علایق شما و صنف کار صنعتی شما طرح اختصاصی ارائه می کند برای طراحی سایت صنعتی. طراح اختصاصی قالب وب سایت شما یکی از مزیت هایی می باشد به طوری که نمونه طراحی شده فقط مختص شما می باشد همانند اسم تجاری.

 

 سایت صنعتی

 

ویژگی های طراحی سایت صنعتی:

  • طراحی سایت صنعتی باید قابلیت چند زبانه بودن را داشته باشد. از آنجایی که این نوع سایت ها ممکن است علاوه بر داخل کشور برای معرفی شرکت یا کارخانه و کسب وکار در کشور های دیگری نیز مورد استفاده قرار گیرد لزا نسبت به خواست صاحبان صنعت و بازار هدف باید دارای قابلیت چند زبانه بوده و از چندین زبان پشتیبانی کنند (نحوه ی نگارش مطالب در این قسمت از اهمیت ویژه ای برخوردار است )
  • مدیریت سایت های صنعتی باید بسیار ساده ، روان و در عین حال کاربردی و کاربر پسند نیز باشد. پنل های مدیریتی اختصاصی بهترین روش برای ساخت مدیریت کاربردی سایت در این زمیه می باشد.
  • طراحی سایت صنعتی با بهره گیری از طرح ها و قالب های اختصاصی باید این قابلیت را داشته باشند تا تجارت و کسب وکار مربوطه را از حالت سنتی درآورده , امروزی تر کرده و در بازار های جهانی معرفی کنند.

 

طراحی سایت صنایع

 

مزایای طراحی سایت صنعتی و کارخانه ای چیست؟

  • سایت شما کاتالوگ و ویترینی از کالاهای شماست که کل دنیا به آن دسترسی دارند.

سایت خود را همانند کاتالوگ و ویترینی در نظر بگیرید که در آن می توانید به معرفی خود و تجارتتان در هر زمینه ای که به فعالیت مشغول هستید، بپردازید و همچنین محصولات و یا انواع خدمات خود را در آن به نمایش بگذارید.

  • دیگر نمی توان تنها با روش های قدیمی در بازار رقابت ماند.

گستردگی دنیای مجازی موجب شده است تا صنایع و کارخانجات بزرگ نیز به این باور برسند که دیگر نمی توان تنها با روش های قدیمی در بازار رقابت ماند،حضور در اینترنت و دنیای مجازی برای همه کسب و کارها لازم و ضروری شده است. از این رو مدیران کارخانجات، طراحی سایت را در اولویت امور تبلیغاتی خود قرار داده اند.

  • طراحی سایت به کسب و کار شما اعتبار می بخشد.

همان طور که می دانید طراحی سایت می تواند علاوه بر اعتبار بخشیدن به صنعت شما، در بالا بردن جایگاه واحد صنعتی یا کارخانه در فضای مجازی نیز نقش بسزایی داشته باشد، طراحی سایت برای صنعت خود باعث رضایتمندی و اعتماد بیشتر کاربران و مشتریان شما خواهد شد.

 

طراحی سایت

 

  • طراحی سایت فروشگاهی موجب افزایش درآمد شما خواهد شد.

سایت های کارخانجات از جمله سایت هایی می باشند که با داشتن امکان فروش آنلاین محصولات، به مشتریانی که مشغله زیادی دارند این امکان را می دهند تا آن ها بتوانند به راحتی از طریق سفارش آنلاین نسبت به خرید خود اقدام کرده و مبلغ را نیز به صورت اینترنتی واریز نمایند.

  • ارتباط با مشتریان خارج از کشور

از طریق طراحی سایت صنعتی و کارخانه ای به زبان های مختلف می توان با مشتریان خارج از ایران ارتباط برقرار کرد.

  • ارتباط با مشتریان و پاسخگویی به نظرات و سوالات آنان

ایجاد صفحه معرفی نمایندگی های خدمات پس از فروش در طراحی سایت صنعتی و کارخانجات به مشتریانی که در بیشتر مواقع پس از خرید محصولی سوالاتی درباره چگونگی استفاده یا مشکلات احتمالی در رابطه با آن مواجه می شوند کمک خواهد کرد تا به راحتی بتوانند با یکی از نمایندگان مربوطه تماس گرفته و مشکل خود را حل کنند بنابراین این موضوع نیز تاثیر بسیاری در بالا بردن کیفیت خدمات برند شما خواهد داشت.طراحی سایت صنعتی حرفه ای و تخصصی برای کارخانه بسیار حساس می باشد چرا که درست عمل نکردن در طراحی سایت صنعتی و کارخانه ای می تواند موجب عدم موفقیت بازاریابی اینترنتی شما شده و ضرر و زیان هایی به واحد تولیدی وارد شود؛ ولی اگر طراحی سایت صنعتی و کارخانه ای به درستی و طبق اصول انجام شود، گام بزرگی در نزدیک شدن به اهداف کارخانه که همان بازاریابی و معرفی و فروش محصولات است، برداشته می شود.فراموش نکنید زیبا جلوه دادن محصولات به همراه تصاویر با کیفیت آنها، معرفی کامل و جامع محصولات و نمایش تصاویری از محیط کارخانه می تواند به جذابیت سایت شما کمک کرده و تضمین خوبی برای نمایش کیفیت محصولات شما باشد.

Comments (0)

هیچ نظری برای این پست ثبت نشده

نظر خود را بنویسید

  1. درج نظر به عنوان مهمان! عضو شوید و یا وارد حساب کاربری شوید
Attachments (0 / 3)
Share Your Location