0
مشاوره رایگان
021-77568212
0

دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتالی عبارت است از ، استفاده از روش ها و کانال های مختلف در فضای اینترنت (مانند وب سایت ها ، شبکه های اجتماعی ، تبلیغات آنلاین ، موتور های جستجو ، ویدئو ، پادکست و ...) جهت بازاریابی ، برندسازی ، جذب مخاطب و افزایش فروش در کسب کار.

 

دیجیتال مارکتینگ شامل بخش های مختلفی می باشد که در این صفحه به تشریح آنها می پردازیم

دیجیتال مارکتینگ
سئو سایت

بهینه سازی سایت (SEO)

یکی از هدفمندترین روش های جذب مخاطب در فضای آنلاین ، بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو می باشد. در این روش وب سایت شما برای رتبه گرفتن در نتایج اولیه گوگل (برای جستجوی کلیدواژه های اصلی حوزه کاری تان) بهینه شده تا به محض جستجوی آن عبارات در گوگل توسط کاربران ، شما را در نتایج ابتدایی مشاهده کند .

این بدان معنی است که کاربر دقیقا در زمانی که محصول یا سرویس شما را نیاز دارد ، برند شما را مشاهده کند . بلافاصله وارد وب سایت شما می شود و این شانس تبدیل شدن آن کاربر به مشتری را به شدت افزایش می دهد و می تواند تاثیر فوق العاده ای بر فروش شما داشته باشد.

بازاریابی شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی یکی از ابزار های فوق العاده برای بازاریابی کسب و کارها می باشد . اما چرا؟

به عنوان مثال در حال حاضر شبکه اجتماعی اینستاگرام در ایران بیش از 30 میلیون کاربر دارد که روزانه زمان بسیار زیادی را صرف گشت و گزار در این نرم افزار می کنند . در صورتی که شما به صورت کاملا هوشمندانه در این شبکه فعالیت کنید می توانید "فروش نامحدود" را به معنای واقعی کلمه تجربه کنید.

اینستاگرام تنها شبکه اجتماعی موجود نیست اما در حال حاضر در ایران پرمخاطب ترین شبکه اجتماعی می باشد.

اینستاگرام
بازاریابی محتوا

بازاریابی محتوا

یکی از بهترین شیوه های بازاریابی در فضای آنلاین برای فروش بیشتر و برنسازی ، روش بازاریابی محتواست . دلیل آن هم کاملا واضح است!

زمانی یک کاربر از شما خرید می کند که به شما اعتماد داشته باشد و مطمئن شود که شما یک متخصص در حوزه کاری خود هستید . در تنها حالتی که کاربران شما می توانند در این مورد به شما اطمینان پیدا کنند ، تولید محتوای هدفمند از سوی شما می باشد تا از این طریق دانش و مهارت های خود را به کاربران تان نشان دهید تا اطمینان آنها برای خرید کردن از شما جلب شود.

بازاریابی ویدئویی

محبوب ترین رسانه موجود در دنیا ویدئو می باشد چون تصویر ، متن ، صوت و ... همه چیز را باهم دارد و این باعث می شود که کاربران تمایل زیادی به دیدن ویدئو داشته باشند تا خواندن متن یا گوش دادن به صوت.

علاوه بر آن ویدئو تاثیر فوق العاده زیادی بر پرستیژ برند شما خواهد داشت و شما را در نگاه کاربران ، تبدیل به یک برند فوق العاده می کند.

اگر تا به حال به سراغ ویدئو مارکتینگ نرفتید همین امروز برای شروع آن اقدام کنید

بازاریابی محتوا

تبلیغات آنلاین

برای فروش بیشتر هیچ راهی جز دیده شدن ندارید!

پس از ساخت یک بستر فوق العاده شما آماده ورود ترافیک بالایی از کاربران هستید تا شما را ببینند و از شما خرید کنند . یکی از روش هایی که هدفمندی کمتری نسبت به سایر روش های دیجیتال مارکتینگ دارد اما وجود آن لازم می باشد ، تبلیغات در فضای اینرنت می باشد . مانند تبلیغ در صفحات اینستاگرام ، وب سایت های مختلف ، گوگل و ...

برای فروش نامحدود آماده اید؟

زمان تغییر فرا رسیده! در صورتی که صاحب کسب و کار سنتی می باشید و یا قصد راه اندازی یک کسب و کار جدید را دارید و می خواهید مخاطبین و فروش خود را چند برابر کنید ، چاره ای جز ورود به دنیای دیجیتال مارکتینگ و استفاده از شیوه های بازاریابی آنلاین ندارید.

ما اینجا هستیم تا شما را از قدم نخست تا انتهای این راه همراهی کنیم تا با خیالی آسوده و در مسیری مطمئن و بدون ریسک قدم بردارید و علاوه بر برندسازی ، فروش خود را نیز متحول کنید!

دیجیتال مارکتینگ

برای ثبت درخواست مشاوره رایگان کافیست تا فرم زیر را تکمیل کرده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.