معرفی شرکت

معرفی شرکت

شرکت فارسیان وب با بیش از 7 سال تجربه در زمینه ارائه خدمات حرفه ای تحت وب ، می تواند شما را در طراحی و پیاده سازی بخش تجارت الکترونیک حوزه کاری تان و همچنین بازاریابی اینترنتی و افزایش درآمد در بستر فضای مجازی یاری نماید . ما این تضمین را به شما می دهیم که در این راه شما را تنها نمی گذاریم و تا رسیدن به هدف نهایی تان و کسب درآمد بیشتر و افزایش فروش ، شما را یاری کنیم .

شرکت فارسیان وب از تابستان سال 1390 به صورت رسمی کار خود را آغاز نمود و رفته رفته با اضافه کردن خدمات متعددی چون میزبانی وب ، سامانه های پیام کوتاه ، بازاریابی اینترنتی ، بهینه سازی سایت و سئو (SEO) جایگاه خود را در صنعت وب مستحکم نمود .

شرکت فارسیان متشکل از نیرو های مستعد ، جوان و متخصص در حوزه وب می باشد که می تواند به خوبی ، شما کاربران و مشتریان گرامی را در این حوزه یاری و پشتیبانی نماید .

امید است بتوانیم به تنها هدف مان که جلب رضایت مشتری می باشد ، دست یابیم .

مدیریت شرکت فارسیان

درباره ما

شرکت فارسیان وب با بیش از 7 سال سابقه و تجربه در زمینه ارائه خدمات حرفه ای تحت وب ، می تواند شما را در طراحی و پیاده سازی بخش تجارت الکترونیک حوزه کاری تان و همچنین بازاریابی اینترنتی و افزایش درآمد در بستر فضای مجازی یاری نماید . ما این تضمین را به شما می دهیم که در این راه شما را تنها نمی گذاریم و تا رسیدن به هدف نهایی تان و کسب درآمد بیشتر و افزایش فروش ، شما را یاری کنیم .

ارتباط با ما

آدرس : تهران - خ شهید نامجو - خ شهید حسینی - پ 61

تلفن : 77568212-021

همراه : 1554397-0937

تلگرام امور مشتریان : MyFarsianWeb@

ایمیل : info@FarsianWeb.com

 فیسبوک فارسیان وبگوگل پلاس فارسیان وب   لینکداین فارسیان وب   اینستاگرام فارسیان وب   کانال تلگرام فارسیان وب

درخواست مشاوره رایگان
جهت ثبت درخواست مشاوره رایگان کافیست تا فرم زیر را تکمیل نمایید .
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
مشاوره تخصصی
ورودی نامعتبر
لطفا تلفن همراه خود را به شکل صحیح وارد نمایید
ایمیل نامعتبر
Invalid Input
Invalid Input
1,990,000 (ریال)