0
مشاوره رایگان
021-77568212
0

دوره آموزش جامع 0 تا 100 سئو (SEO)

در این دوره غیر حضوری ، شما با 0 تا 100 سئو یک وب سایت و کلیه نکات و مهارت های بازاریابی اینترنتی و بهینه سازی سایت (SEO) آشنا خواهید شد و قادر خواهید بود تا هر نوع وب سایتی را برای هر کلید واژه ای سئو کنید تا به نتایج اولیه گوگل در صفحه اول برسد و تاثیر چشمگیر آن بر افزایش بازدید کننده ، مشتری و در نهایت فروش و افزایش درآمد را مشاهده کنید!

آموزش سئو
آموزش سئو

دقیقا چه مواردی آموزش داده خواهد شد؟

در این دوره به صورت کامل و از ابتدا ، تمام نکات ، قوانین ، رازهای سئو ، الگوریتم های گوگل ، ابزار های مختلف SEO و ... آموزش داده خواهد شد . از مرحله اول که مربوط به انتخاب و شیوه پیدا کردن پرجستجو ترین و پول ساز ترین کلیدواژه ها می باشد ، تا آموزش های جامع در خصوص بهینه سازی داخلی سایت ، ساختار صحیح کد های وب سایت ، شیوه نگارش محتوای جامع ، تحلیل رقبا و بررسی رفتار آنها ، تحلیل و بررسی کامل سایت و کاربران توسط ابزار های گوگل و از همه مهمتر ، بحث ساختن بک لینک های باکیفیت ، شیوه پیدا کردن منابع مناسب بک لینک و استراتژی لینک سازی ، به صورت کامل و عملی (تحت پروژه) آموزش داده خواهد شد .

برای مشاهده کامل سرفصل ها به انتهای همین صفحه مراجعه کنید

این دوره برای چه افرادی مناسب می باشد؟

این دوره برای صاحبان وب سایت ، وب مستران ، طراحان سایت ، افراد فعال در حوزه دیجیتال مارکتینگ و بازاریابی و همچنین سئو کاران و افرادی که در حوزه بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی فعالیت می کنند ، اکیدا توصیه می شود .

آموزش سئو
آموزش سئو

آیا پس از این دوره می توانم به درآمد بالا برسم؟

هدف این دوره ارائه تمامی نکات و قوانین بازاریابی اینترنتی و سئو می باشد که به کمک آن شما از دو روش زیر می توانید کسب درآمد کنید :

1 - وب سایت خودتان را سئو کنید و از وب سایت خودتان کسب درآمد کنید

2 - پروژه های SEO بگیرید و درآمد فوق العاده ای داشته باشید!

مختصری از سرفصل های دوره

مقدمه

ارائه چشم اندازی از کل دوره ، بررسی و تشریح مختصری از آنچه در فصل های آتی این دوره آموزش داده خواهد شد .

آخرین سمینار آنلاین (LIVE) رایگان محمدعلی شهبازی ، هفته گذشته با موضوعیت پرسش و پاسخ در زمینه سئو و بازاریابی اینترنتی در اینستاگرام برگزار شد و بیش از 150 شرکت کننده داشت!

لایو اینستاگرام

مدرس این دوره کیست؟

 

محمد علی شهبازی 

محمد علی شهبازی

مدیر عامل و موسس شرکت فارسیان وب

با بیش از 7 سال سابقه در حوزه طراحی و پیاده سازی تخصصی وب سایت و بازاریابی اینترنتی