0
مشاوره رایگان
021-77568212
0

چرا فارسیان پیامک

نرم افزاری که در اختیار شما قرار می گیرد به جرات می توان گفت نه تنها در کشور بلکه در کل دنیا بی نظیر بوده و هیچ مشابه خارجی ندارد . مهمترین ویژگی فارسیان پیامک ، ارائه نرم افزار قدرتمند و قیمت های بسیار پایین در عین ارائه کیفیت بالا می باشد .

متاسفانه بسیاری از همکاران ما می باشند که از اعتماد مشتریانی چون شما سوء استفاده می کنند و با ارايه قیمت کم مشتری را اغفال می کنند و بسیاری از خدمات مورد نیاز دیگر را ارايه نمی دهند . برای مثال قیمت هر پیامک را بسیار پایین اعلام می کنند اما به مشتری نمی گویند که به این قیمت مالیات ارزش بر افزوده اضافه می گردد! ، به این قیمت ارسال هزینه پیامک های نرسیده بازگشت داده نمی شود! ، و یا حتی گزارش تحویل پیامک ها را ارايه نمی کنند! و یا زمانی که نرخ تعرفه شان را افزایش می دهند ، مشتری را از این امر آگاه نمی کنند و مشتری همچنان دل خوش به ارسال پیامک با تعرفه مثلا 9 تومان است!

و بسیاری موارد دیگر...

و اما برخی از مواردی که این سامانه را کاملا متمایز می کند به شرح زیر است :

به روز رسانی

این نرم افزار به صورت روزانه ، هفتگی و ماهیانه به روز رسانی میگردد ، میتوان گفت بیش از 50 بخش جدید ظرف مدت یک سال به این سامانه اضافه و بیش از 200 ورژن به روز رسانی شده است .

ایده ها و طرح های جدید

در این نرم افزار از ایده ها و نو آوری هایی استفاده شده که کاملا بی نظیر بوده و حتی مشابه خارجی هم ندارد ، بسیاری از این ایده ها توسط نمایندگان محترم ارائه شده و با استقبال توسط شرکت پیاده سازی و عملی گشته است به شکلی که هر ماه بخش های زیادی به این نرم افزار اضافه شده که بخشی از نیاز سرویس دهنده را برطرف میکند .

یکپارچگی

در سامانه پیام کوتاه فارسیان شما با تهیه یک اکانت میتوانید علاوه بر استفاده از خدمات پیام کوتاه از خدمات دیگری همچون فکس ، تلفن گویا ، پیامک صوتی و... استفاده نمایید ، تمامی امکانات به صورت یکپارچه در اختیار کاربر قرار داده شده و کاربر میتواند با یک کلیک بین پنل های مختلف جابجا شده و از امکانات مختلف استفاده نماید ، به عنوان مثال پس از ورود به سامانه میتوانید یک پیامک ارسال کرده و با یک کلیک وارد پنل فکس شده و یک فکس نیز ارسال نمایید ، نکته حائز اهمیت اعتبار واحد است که با یکبار شارژ میتوانید از امکانات مختلف استفاده نمایید .

پشتیبانی

تمامی کاربران و نمایندگان از پشتیبانی کامل فارسیان پیامک برخوردار هستند ، پشتیبانی بی نظیر ما از ساعت 8 صبح تا 12 شب یکسره از طریق تلفن و پشتیبانی آنلاین به صورت تیکتی می باشد .

حفاظت از اطلاعات

سامانه فارسیان پیامک بر روی دو سرور قدرتمند به صورت همزمان در دیتاسنتر سروش در کشور ایران قرار داشته و تمامی اطلاعات موجود در این سرور هر 5 ساعت یک بار توسط سرور دیگری درکشور آمریکا بکاپ گیری شده و تمامی این اطلاعات روزانه به سرور بکاپ در آلمان منتقل می گردد .

پوشش و یکپارچه سازی

تمامی نرم افزار های مشابه قبل از این معمولا از یک یا حداکثر دو اوپراتور ( مثلا اوپراتور 1000 یا 3000 ) پشتیبانی میکردند ، در این نرم افزار بستر به شکلی فراهم شد که کاربران با یک انتخاب ساده میتواند از کلیه اوپراتور های کشور ( خطوط 1000 ، 2000 ، 3000 ، 5000 ، ارسال پیامک از خطوط ثابت ، ارسال بین المللی ، ارسال با نام تجاری و... ) همزمان و در یک پکیج نرم افزاری استفاده نمایند . این امر علاوه بر سهولت و افزایش سرعت و کارایی کاربران را از خرید چند نرم افزار متفاوت و پرداخت چند هزینه بی نیاز نموده است .

کنترل و مانیتورینگ

این سامانه مجهز به سیستم کنترل هوشمند و مانیتورینگ دقیق می باشد ، این سیستم به ما کمک می کند که هرگونه تخلف قبل از وقوع شناسایی و به سرعت برخورد گردد ، سیستم فیلترینگ به لیستی از کلمات حساس می باشد ، کاربر به محض تایپ کردن این کلمات سیستم هوشمند را فعال کرده و پس از اطلاع رسانی به واحد پشتیبانی نرم افزار قبل از ارسال پیامک حاوی این گونه کلمات کاربر مسدود می گردد ، علاوه براین سیستم یکپارچه کنترل و مانیتورینگ به پشتیبان سامانه این امکان را میدهد که به سادگی کل پیامک های ارسالی را کنترل و در صورت مشاهده تخلف با کاربر متخلف برخورد گردد . علاوه بر کنترل عمومی یک بخش کنترل نیز در اختیار هر نماینده قرار میگیرد تا کاربران زیرمجموعه خود را مانیتور و کنترل نمایند . پس از اضافه شدن این بخش تخلفات پیامکی تا 80 درصد وضعیت قبل کاهش یافت .

امنیت و تشخیص هویت

این سامانه از یکی از پرقدرت ترین روش های تشخیص هویت جهت حفظ امنیت کاربران بهره میگیرد ، تمامی رمز های کاربران توسط متد MD5 داخل بانک اطلاعاتی کد گزاری شده و تدابیر امنیتی خاصی برای امنیت و حفاظت اطلاعات کاربران در نظر گرفته شده است همچنین سامانه به صورت هوشمند با رمز دوم از بخش های حساس محافظت کرده و در صورتی که هرگونه موارد ناامنی در سیستم به وجود بیاید رمز دوم را از پشتیبان سوال می نماید .