0
مشاوره رایگان
021-77568212
0

روال طراحی یک وب سایت توسط ما چگونه است؟

گام اول

بررسی دقیق نیاز های شما

در ابتدا به بررسی دقیق نیازهای شما از وب سایت مورد نظرتان می پردازیم و مشاوره ها و راهنمایی های لازم را در این خصوص به شما ارئه می کنیم . این گام بدون شک یکی از مهم ترین گام ها در فرآیند طراحی یک وب سایت می باشد .

گام اول

گام دوم

عقد قرارداد و دریافت پیش پرداخت

در این مرحله قرارداد رسمی بین شما و شرکت فارسیان وب منعقد خواهد شد و 40 الی 50 درصد مبلغ قرارداد (بسته به مبلغ کل) جهت عقد قرارداد و شروع اجرای پروژه دریافت خواهد شد .

گام سوم

طراحی گرافیک اختصاصی

اولین مرحله شروع پروژه طراحی وب سایت ، طراحی قالب گرافیکی متناسب با سلیقه و نیاز وب سایت شما می باشد . این مرحله بسته به کیفیت و نوع طرح گرافیکی بین 10 الی 30 روز کاری زمان می برد .

گام سوم

گام چهارم

ارسال محتوای وب سایت از سوی شما

در طی زمان طراحی قالب از سوی ما ، شما می بایست محتوای اولیه مد نظر خود (از قبیل مطالب ، تصاویر ، محصولات و ...) را جهت درج بر روی وب سایت ، جمع آوری کرده و در طی زمان اعلام شده برای ما ارسال نمایید .

گام پنجم

تایید قالب و پرداخت قسط دوم (در صورت وجود)

در این مرحله طرح گرافیکی به شما ارائه شده و در صورت نیاز به تغییرات می بایست به ما اطلاع دهید تا موارد مربوطه انجام شود و در نهایت پس از تایید نهایی می بایست قسط بعدی (در صورت وجود - طبق قرارداد) واریز شود .

گام پنجم

گام ششم

پیاده سازی امکانات و پیش نمایش اولیه

در این مرحله ، امکانات و ماژول های مرتبط با وب سایت شما طراحی و بر روی وب سایت تان پیاده سازی خواهد شد و در انتها یک پیش نمایش اولیه به صورت آنلاین در اختیارتان قرار خواهد گرفت تا مشاهده نمایید .

گام هفتم

اعلام تغییرات احتمالی از سوی شما

در صورتی که نسخه اولیه ارائه شده از وب سایت شما به صورت آنلاین ، دارای مشکل و یا احیانا نقصی بود ، شما می بایست پس از بررسی کامل وب سایت ، مورد را به ما اطلاع دهید تا نسبت به رفع آن و رتوش نهایی از سوی ما اقدام شود .

گام هفتم

گام هشتم

دریافت مبلغ باقی مانده و تحویل وب سایت

در این مرحله می بایست تسویه حساب کامل از سوی شما صورت پذیرد و سپس وب سایت شما بر روی سرور اصلی بارگزاری خواهد شد و اطلاعات مربوطه تحویل می گردد .

لازم به ذکر است که مدت زمان و هزینه انجام پروژه پس از بررسی های لازم مشخص خواهد شد .

در صورتی که تصمیم به طراحی یک وب سایت حرفه ای و بی نقص را دارید و یا مایلید تا قیمت و زمان پروژه تان را بدانید ، می توانید از منوی طراحی سایت ، گزینه سفارش طراحی سایت را انتخاب نمایید و یا بر روی دکمه زیر کلیک کرده و فرآیند مربوطه را در کمتر از 5 دقیقه طی کنید .

سفارش طراحی سایت