تخفیف های دوره ای کلیه سرویس ها و محصولات تا سقف 80% فقط با عضویت در کانال تلگرام فارسیان وب

021-77568212

روال طراحی یک وب سایت توسط ما چگونه است؟

بررسی دقیق نیاز های شما

در ابتدا به بررسی دقیق نیازهای شما از وب سایت مورد نظرتان می پردازیم و مشاوره ها و راهنمایی های لازم را در این خصوص به شما ارئه می کنیم . این گام بدون شک یکی از مهم ترین گام ها در فرآیند طراحی یک وب سایت می باشد .

گام اول

گام دوم

عقد قرارداد و دریافت پیش پرداخت

در این مرحله قرارداد رسمی بین شما و شرکت فارسیان وب منعقد خواهد شد و 40 الی 50 درصد مبلغ قرارداد (بسته به مبلغ کل) جهت عقد قرارداد و شروع اجرای پروژه دریافت خواهد شد .

طراحی گرافیک اختصاصی

اولین مرحله شروع پروژه طراحی وب سایت ، طراحی قالب گرافیکی متناسب با سلیقه و نیاز وب سایت شما می باشد . این مرحله بسته به کیفیت و نوع طرح گرافیکی بین 10 الی 30 روز کاری زمان می برد .

گام سوم

گام چهارم

ارسال محتوای وب سایت از سوی شما

در طی زمان طراحی قالب از سوی ما ، شما می بایست محتوای اولیه مد نظر خود (از قبیل مطالب ، تصاویر ، محصولات و ...) را جهت درج بر روی وب سایت ، جمع آوری کرده و در طی زمان اعلام شده برای ما ارسال نمایید .

تایید قالب و پرداخت قسط دوم (در صورت وجود)

در این مرحله طرح گرافیکی به شما ارائه شده و در صورت نیاز به تغییرات می بایست به ما اطلاع دهید تا موارد مربوطه انجام شود و در نهایت پس از تایید نهایی می بایست قسط بعدی (در صورت وجود - طبق قرارداد) واریز شود .

گام پنجم

گام ششم

پیاده سازی امکانات و پیش نمایش اولیه

در این مرحله ، امکانات و ماژول های مرتبط با وب سایت شما طراحی و بر روی وب سایت تان پیاده سازی خواهد شد و در انتها یک پیش نمایش اولیه به صورت آنلاین در اختیارتان قرار خواهد گرفت تا مشاهده نمایید .

اعلام تغییرات احتمالی از سوی شما

در صورتی که نسخه اولیه ارائه شده از وب سایت شما به صورت آنلاین ، دارای مشکل و یا احیانا نقصی بود ، شما می بایست پس از بررسی کامل وب سایت ، مورد را به ما اطلاع دهید تا نسبت به رفع آن و رتوش نهایی از سوی ما اقدام شود .

گام هفتم

گام هشتم

دریافت مبلغ باقی مانده و تحویل وب سایت

در این مرحله می بایست تسویه حساب کامل از سوی شما صورت پذیرد و سپس وب سایت شما بر روی سرور اصلی بارگزاری خواهد شد و اطلاعات مربوطه تحویل می گردد .

لازم به ذکر است که مدت زمان و هزینه انجام پروژه پس از بررسی های لازم مشخص خواهد شد .

در صورتی که تصمیم به طراحی یک وب سایت حرفه ای و بی نقص را دارید و یا مایلید تا قیمت و زمان پروژه تان را بدانید ، می توانید از منوی طراحی سایت ، گزینه سفارش طراحی سایت را انتخاب نمایید و یا بر روی دکمه زیر کلیک کرده و فرآیند مربوطه را در کمتر از 5 دقیقه طی کنید .

سفارش طراحی سایت

درخواست مشاوره رایگان
اطلاعات خود را ثبت کنید تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم!

جهت ثبت درخواست مشاوره رایگان کافیست تا فرم زیر را تکمیل نمایید .
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
farsianweb-logo