پشتیبانی و نگهداری وب سایت

یکی دیگر از خدماتی که تیم طراحی و توسعه فارسیان وب ارائه می دهد ، پشتیبانی و نگهداری از وب سایت شما می باشد .

در این حالت ما این اطمینان را به شما می دهیم که دیگر بدون هیچ مشغله فکری نسبت به وب سایت تان ، با خیالی آسوده به سایر امور خود بپردازید . تنها کافیست با هر روشی (تلفن , ایمیل , پیامک و ...) با ما تماس بگیرید و تغییرات مورد نظرتان را به ما بگویید تا در اسرع وقت ، تغییرات اعمال شده را در وب سایت خود مشاهده نمایید .

پس فرصت را از دست ندهید و همین حالا با ما تماس بگیرید و با سپردن پشتیبانی کامل وب سایت خود به ما , خیال خود را از این بابت راحت کنید . لازم به ذکر است این سرویس دارای هزینه ماهیانه بر اساس خدمات ارائه شده در طول ماه می باشد .

جهت برآورد هزینه کافیست با ما تماس گرفته و مواردی را که باید در طول ماه روی وب سایت شما اعمال شود را به ما اطلاع دهید تا هزینه پشتیبانی وب سایت شما ، برآورد گردد .

درباره ما

شرکت فارسیان وب با بیش از 7 سال سابقه و تجربه در زمینه ارائه خدمات حرفه ای تحت وب ، می تواند شما را در طراحی و پیاده سازی بخش تجارت الکترونیک حوزه کاری تان و همچنین بازاریابی اینترنتی و افزایش درآمد در بستر فضای مجازی یاری نماید . ما این تضمین را به شما می دهیم که در این راه شما را تنها نمی گذاریم و تا رسیدن به هدف نهایی تان و کسب درآمد بیشتر و افزایش فروش ، شما را یاری کنیم .

ارتباط با ما

آدرس : تهران - خ شهید نامجو - خ شهید حسینی - پ 61

تلفن : 77568212-021

همراه : 1554397-0937

تلگرام امور مشتریان : MyFarsianWeb@

ایمیل : info@FarsianWeb.com

 فیسبوک فارسیان وبگوگل پلاس فارسیان وب   لینکداین فارسیان وب   اینستاگرام فارسیان وب   کانال تلگرام فارسیان وب

درخواست مشاوره رایگان
جهت ثبت درخواست مشاوره رایگان کافیست تا فرم زیر را تکمیل نمایید .
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
مشاوره تخصصی
ورودی نامعتبر
لطفا تلفن همراه خود را به شکل صحیح وارد نمایید
ایمیل نامعتبر
Invalid Input
Invalid Input
1,990,000 (ریال)