تخفیف های دوره ای کلیه سرویس ها و محصولات تا سقف 80% فقط با عضویت در کانال تلگرام فارسیان وب

گوشی پرنده ال جی

اخیرا خبرهای منتشر شده حاکی از آن است که شرکت LG میخواهد گوشی جدیدی را تولید کند که این گوشی قابلیت پرواز دارد . این دستگاه مدل U پلاس می باشد که نمی توان طبق تیزر جدید ال جی این خبر را تکذیب یا تایید کرد ولی آنگونه که به نظر می آید ال جی  قصد دارد آینده تکنولوژی اش را به رخ بکشد ولی مشخص نیست چه زمانی این تکنولوژی ها  واقعیت می یابند .

می توان گفت که گوشی پرنده ال جی یکی از طرح های مفهومی شرکت LG است که مدتی در حال کار کردن بر روی آن هستند و در نهایت قصد دارند یک گوشی ارائه کنند که قابلیت پرواز کردن را داشته باشد البته این سطح تکنولوژی با سطح های امروزی همخوانی نداشته و تقریبا برای اینکه به حقیقت بپیوندند نیاز مند تلاش های بسیار می باشد .

شرکت LG Electronics از جمله شرکت هایی است که در عرضه لوازم الکترونیک مصرفی ، لوازم خانگی و موبایل پیشگام بوده و همچنین فناوری های مبتکرانه ای را ارائه میدهد و در نقاط مختلف جهان پرسنل زیادی داشته است . LG در سال ۲۰۱۲ توانست با فروش جهانی ۴۵.۲۲ میلیارد دلار ، پنج قسمت متفاوت را برای کسب و کارش ایجاد کند که شامل سرگرمی های خانگی ، ارتباطات موبایلی ، لوازم خانگی ، تهویه مطبوع و راهکارهای انرژی ، قطعات خودرو بوده است.

اکنون باید به انتظار نشست که تکنولوژی گوشی پرنده به واقعیت بپیوندد و یا اینکه افسانه ای خوشایند باقی بماند .

درباره ما

شرکت فارسیان وب با بیش از 7 سال سابقه و تجربه در زمینه ارائه خدمات حرفه ای تحت وب ، می تواند شما را در طراحی و پیاده سازی بخش تجارت الکترونیک حوزه کاری تان و همچنین بازاریابی اینترنتی و افزایش درآمد در بستر فضای مجازی یاری نماید . ما این تضمین را به شما می دهیم که در این راه شما را تنها نمی گذاریم و تا رسیدن به هدف نهایی تان و کسب درآمد بیشتر و افزایش فروش ، شما را یاری کنیم .

ارتباط با ما

آدرس : تهران - خ شهید نامجو - خ شهید حسینی - پ 61

تلفن : 77568212-021

همراه : 1554397-0937

تلگرام امور مشتریان : MyFarsianWeb@

ایمیل : info@FarsianWeb.com

 فیسبوک فارسیان وبگوگل پلاس فارسیان وب   لینکداین فارسیان وب   اینستاگرام فارسیان وب   کانال تلگرام فارسیان وب

درخواست مشاوره رایگان
جهت ثبت درخواست مشاوره رایگان کافیست تا فرم زیر را تکمیل نمایید .
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر