کسب و کار در مسیر اینستاگرام

آموزش جامع بازاریابی و کسب درآمد میلیونی از اینستاگرام
دانلود آنی پس از پرداخت
5 5 1 Product
بدون نظر ارسال نظر
کد : (instagram)
قیمت برای شما: 499,000 تومان

مشخصات محصول انتخابی شما

معرفی محصول

سرفصل مطالب

 

 ✔️ سر فصل های دوره جامع کسب و کار در مسیر اینستاگرام

✅ اینستاگرام را خوب بشناسیم.
در این بخش به معرفی تمام بخش های اینستاگرام ، شیوه کارکرد بخش های مختلف ، امکانات خارق العاده این نرم افزار و بیان تمام اصطلاحات تخصصی ، عمومی و تجاری آن پرداخته شده است.

✅ آماده سازی پیج برای شروع کار
در این بخش به سراغ آماده سازی و ساخت کامل تمامی جزئیات پیج از قبیل BIO حرفه ای ، تکنیک های انتخاب ID مناسب ، تصویر پروفایل ، پروفایل های کاری و ... خواهیم رفت.

✅ انتخاب حوزه فعالیت و شروع کار
در این بخش به بررسی و انتخاب هدف پیج برای شروع کار ، ارائه نکات لازم و همچنین 8 ایده پول ساز برای آغاز به کار یک صفحه اینستاگرام پرداخته ایم.

✅ چطور پست های جذاب بگذاریم؟
در این بخش در خصوص ویژگی ها ، ابزارهای پیشرفته و شیوه های درج پست های جذاب و کاربردی که برای کاربران جذاب باشد و باعث محبوبیت کلی پیج شما شود صحبت خواهیم نمود.

✅ جذب فالوور های واقعی و هدفمند
این بخش یکی از مهمترین بخش های این دوره می باشد و طی آن به بررسی کامل و جامع شیوه های جذب فالوور های کاملا واقعی ، فعال و ماندگار خواهیم پرداخت . (تعداد قابل توجهی از کاربران این آموزش را فقط برای همین فصل خریداری می کنند!)

✅ چطور فالوور ها و مخاطبین مان را نگه داریم؟
یکی از مشکلات بسیاری از پیج ها ، ریزش شدید فالوور هایشان می باشد . در این بخش به معرفی روش های کاملا کاربردی برای ماندگاری و وفاداری کاربران و همچنین بالاتر رفتن مشارکت کاربران با پیج شما از قبیل افزایش تعداد کامنت ها ، بازدیدها و ... پرداخته شده است.

✅ تبدیل مخاطبین به مشتری!
در این بخش به طور کامل به شما آموزش خواهیم داد که چطور و با چه روش هایی از پیج خود کسب درآمد کنید و کاری کنید تا فالوور های پیج شما تبدیل به مشتری شوند و حاضر شوند بابت محصولات و خدمات شما خیلی ساده و سریع به شما پول پرداخت کنند و خیلی ساده به درآمد های میلیونی درماه برسید!

✅ نکات طلایی!
در بخش پایانی نیز ، نکات تکمیلی بسیار مهمی را درباره کل دوره بیان خواهیم نمود.

 

بعد از این دوره با لحظات زیر رو به رو خواهید شد

 

[video url="https://v.farsianweb.com/videos/tizer-insta.mp4" autoplay="yes" loop="yes" class="insta-video-jazb"]

5 5 1 Product

مشخصات فنی

  • کسب درامد و بازاریابی در اینستاگرام قواعد و قوانینی دارد که اگر آنها را ندانید ، فقط وقت و هزینه خود را تلف می کنید . این دوره تمام این نکات را به شما آموزش می دهد.

  • دارد
  • ویدئو آموزشی
  • دارد
  • دانلود بلافصله پس از پرداخت در پنل کاربری

لیست نظرات

تا کنون نظری ارسال نشده است.

شما هم می توانید درباره این کالا نظر بدهید

امتیاز:

محصولات مرتبط